Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 6.61 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 4 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | S27E650X |
| Размер | 639 x 402.8 x 224.0 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас "А": хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання) |
| ▸ NTSC: | 72% |
| ▸ sRGB: | 99% |
| ▸ Вбудовані колонки: | вбудовані стереодинаміки (2x1 Вт) |
| ▸ Діагональ: | 27" |
| ▸ Контрастність дисплея: | Mega DCR, статична 1000 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 178° / 178° |
| ▸ Підключення: | 1 x 3.5 mm Audio In, 1 x DVI-D, 1 x DisplayPort, 1 x USB 2.0 (upstream), 1 х VGA (D-Sub), 2 x USB 2.0 (downstream), Headphone |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), Регулювання нахилу, Регулювання по висоті |
| Разрешение | FullHD (1920x1080p.) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | AD-PLS |
| ▸ Яскравість матриці: | 300 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 5 050 ₴


