Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 9.95 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | S27D850T |
| Размер | 627.4 x 466.3 x 280 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: А-) |
| ▸ NTSC: | 80% |
| ▸ sRGB: | 100% |
| ▸ Вбудовані колонки: | - |
| ▸ Діагональ: | 27" |
| ▸ Контрастність дисплея: | Mega DCR, статична 1000 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 178° / 178° |
| ▸ Підключення: | 1 x 3.5 mm Audio Out, 1 x DVI-D, 1 x DisplayPort 1.2, 1 x HDMI 1.4, 1 x USB 3.0 (upstream), 4 x USB 3.0 (downstream) |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), Регулювання нахилу, Регулювання по висоті |
| Разрешение | 2560 x1440 (WQHD) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | AD-PLS |
| ▸ Яскравість матриці: | 350 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 6 225 ₴


