Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 5.1 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | S24A450MW |
| Размер | 559.8 x 400.1 x 200.7 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: А-) |
| ▸ NTSC: | 72% |
| ▸ sRGB: | 98% |
| ▸ Вбудовані колонки: | вбудовані стереодинаміки (2x1 Вт) |
| ▸ Діагональ: | 24" |
| ▸ Контрастність дисплея: | Mega DCR, статична 1000 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 170° / 160° |
| ▸ Підключення: | 1 x 3.5 mm Audio In, 1 x DVI-D, 1 x VGA |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), Регулювання нахилу, Регулювання по висоті |
| Разрешение | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Тип матрицы | TN |
| ▸ Яскравість матриці: | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 050 ₴


