Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 5.75 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | S23C650D |
| Размер | 544.8 x 224.0 x 506.0 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: В) |
| ▸ NTSC: | 72% |
| ▸ sRGB: | 100% |
| ▸ Вбудовані колонки: | - |
| ▸ Діагональ: | 23" |
| ▸ Контрастність дисплея: | Mega DCR, статична 1000 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 178° / 178° |
| ▸ Підключення: | 1 x DVI-D, 1 x DisplayPort, 1 x USB 2.0 (upstream), 1 x VGA, 2 x USB 2.0 (downstream) |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), Регулювання нахилу, Регулювання по висоті |
| Разрешение | FullHD (1920x1080p.) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | AD-PLS |
| ▸ Яскравість матриці: | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 750 ₴


