Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 6.34 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 5 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | 240S4QYMB |
| Размер | 555.0 x 227.0 x 422.0 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: В) |
| ▸ NTSC: | 82% |
| ▸ sRGB: | 100% |
| ▸ Вбудовані колонки: | вбудовані стереодинаміки (2x1.5 Вт) |
| ▸ Діагональ: | 24" |
| ▸ Контрастність дисплея: | динамічна 20 000 000 : 1, статична 1000 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 178° / 178° |
| ▸ Підключення: | 1 x 3.5 mm Audio In, 1 x DVI-D, 1 x DisplayPort 1.2, 1 x USB 2.0 (upstream), 1 x VGA, 2 x USB 2.0 (downstream), Headphone |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), Регулювання нахилу, Регулювання по висоті |
| Разрешение | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Тип матрицы | AH-IPS |
| ▸ Яскравість матриці: | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 300 ₴


