Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Iiyama |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 4 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | PRO LITE XB2483HSU |
| Размер | 552.5 x 230.0 x 373.0 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: В) |
| ▸ NTSC: | 82% |
| ▸ sRGB: | 99% |
| ▸ Вбудовані колонки: | вбудовані стереодинаміки (2x2 Вт) |
| ▸ Діагональ: | 23.8" |
| ▸ Контрастність дисплея: | динамічна 80 000 000:1, статична 3000:1 |
| ▸ Кути огляду: | 178° / 178° |
| ▸ Підключення: | 1 x 3.5 mm Audio In, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x USB 2.0 (upstream), 2 x USB 2.0 (downstream), Headphone |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), Регулювання нахилу, Регулювання по висоті |
| Разрешение | FullHD (1920x1080p.) |
| Соотношение сторон | 16:9 |
| Тип матрицы | AMVA+ |
| ▸ Яскравість матриці: | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 750 ₴


