Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hanns.G |
| Тип матрицы | TN+Film |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 10.8 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 3 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | HG281D |
| Размер | 668.0 x 211.0 x 530.0 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: А-) |
| ▸ NTSC: | 92% |
| ▸ sRGB: | 100% |
| ▸ Вбудовані колонки: | вбудовані стереодинаміки (2x5 Вт) |
| ▸ Діагональ: | 28" |
| ▸ Контрастність дисплея: | динамічна 2400 :1, статична 800 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 170° / 160° |
| ▸ Підключення: | 1 x 3.5 mm Audio Out, 1 x Component, 1 x HDMI, 1 х VGA (D-Sub), Headphone |
| Регулировка | Регулювання нахилу |
| Разрешение | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| ▸ Яскравість матриці: | 500 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 3 550 ₴




