Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 9.58 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 6 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | 2408WFP |
| Размер | 559.7 x 402.5 x 184.3 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас: А-) |
| ▸ NTSC: | 110-137% |
| ▸ sRGB: | 100% |
| ▸ Вбудовані колонки: | - |
| ▸ Діагональ: | 24" |
| ▸ Контрастність дисплея: | динамічна до 50 000:1, статична 3000:1 |
| ▸ Кути огляду: | 178° / 178° |
| ▸ Підключення: | 1 x Component, 1 x Composite, 1 x DisplayPort, 1 x HDMI, 1 x S-Video, 1 x VGA, 2 x DVI-D |
| Регулировка | Поворот (Swivel), Портретний режим (Pivot), по висоті та куту нахилу |
| Разрешение | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Соотношение сторон | 16:10 |
| Тип матрицы | S-PVA |
| ▸ Яскравість матриці: | 400 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 2 650 ₴



