Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Neovo |
| Состояние | Б/У |
| Размеры | |
| Вес | 6 кг |
| Экран | |
| Время отклика | 3 мс |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектация | кабель живлення 220V, монітор |
| Мoдель | U17 |
| Размер | 392 x 382 x 185 мм |
| Стан товару: | Б/в (Клас "А": хороший стан; без дефектів; екран чистий; на корпусі можуть бути сліди звичайного використання) |
| ▸ NTSC: | 72% |
| ▸ sRGB: | 95% |
| ▸ Вбудовані колонки: | вбудовані стереодинаміки (2x1 Вт) |
| ▸ Діагональ: | 17" |
| ▸ Контрастність дисплея: | статична 1000 : 1 |
| ▸ Кути огляду: | 170° / 160° |
| ▸ Підключення: | 1 x AUX (3.5mm Jack), 1 x DVI, 1 х VGA (D-Sub) |
| Регулировка | Регулювання нахилу |
| Разрешение | 1280x1024 (SXGA) |
| Соотношение сторон | 5 : 4 |
| Тип матрицы | TN |
| ▸ Яскравість матриці: | 250 кд/м2 |
Информация для заказа
- Цена: 7 250 ₴



