Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Пользовательские характеристики | |
| Выходное напряжение | 19.5 V |
| Выходной ток | 2.31 А |
| Входное напряжение | 100 - 240 В |
| Вхідний струм (Сила струму) | 1.3 А |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Захист | Коротке замикання (SCP), Перевантаження по потужності (OPP), Перевантаження по струму (OCP), Перегрів (OTP), Перенапруга (OVP) |
| Номинальная мощность | 45 W |
| Стан товару: | Б/в |
| Стандарт конектора | 4.5 х 3.0 мм |
Информация для заказа
- Цена: 650 ₴






