Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intel |
| Состояние | Б/У |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Мoдель | E3-1245v5 |
| Стан товару: | Б/в |
| Интегрированная графика | Intel® HD Graphics P530 |
| • Базова тактова частота: | 3.5 GHz |
| • Кількість потоків: | 8 |
| Количество ядер | 4 |
| • Максимальна кількість каналів пам'яті: | 2 |
| Максимальный объем памяти | 64 GB |
| • Об'єм кеш пам'яті 3-го рівня: | 8 MB |
| • Покоління процесорів Intel: | Xeon (6-е покоління) |
| Мощность TDP | 80 W |
| Назначение | Серверний комп'ютер |
| • Розблокований помножувач: | Без розблокованого множника |
| Семейство процессора | Intel Xeon E3 |
| • Тип пакування: | Tray |
| Тип памяти | До DDR4-2133 MHz |
| Тип разъема | Socket LGA1151 |
Информация для заказа
- Цена: 1 499 ₴


