Гібридний жорсткий диск Seagate SSHD 2.5″ FireCuda 500GB 5400 RPM, 128MB + 8GB NAND, SATA III (ST500LX025) (Б/в)
- Немає в наявності
- Код: ST500LX025
470 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Seagate |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 93 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 29 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Максимальна робоча температура | 55 °C |
| Мoдель | ST500LX025 |
| Розмір | 100*70,1*7 мм |
| Стан товару: | Б/в (справність: 100% без битих секторів та помилок) |
| Тип | SSHD |
| ▴ Ємність накопичувача: | 500 GB |
| Інтерфейс | SATA III |
| ▴ Тип жорсткого диску: | Внутрішній |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | до 6 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


