Жорсткий диск Hitachi HDD 2.5″ Travelstar 7K1000 1TB 7200 RPM, 32MB, SATA III (HTS721010A9E630) (Б/в)
- Немає в наявності
- Код: HTS721010A9E630
2 000 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hitachi |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об`єм буфера | 32 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 25 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Максимальна робоча температура | 60 °C |
| Мoдель | HTS721010A9E630 |
| Розмір | 70 x 9.5 x 100 мм |
| Стан товару: | Б/в (справність: 100% без битих секторів та помилок) |
| Тип | HDD |
| ▴ Ємність накопичувача: | 1 TB |
| Інтерфейс | SATA III |
| ▴ Тип жорсткого диску: | Внутрішній |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | до 6 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 000 ₴


