Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5" Caviar Green 640GB 7200 RPM, 16MB, SATA II (WD6400AACS) (Б/в)
- Немає в наявності
- Код: WD6400AACS-00G8B1
595 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Об`єм буфера | 16 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Максимальна робоча температура | 60 °C |
| Мoдель | WD6400AACS |
| Стан товару: | Б/в (справність: 100% без битих секторів та помилок) |
| Призначення | для настільного комп'ютера |
| Тип | HDD |
| ▴ Ємність накопичувача: | 640 GB |
| Інтерфейс | SATA II |
| ▴ Тип жорсткого диску: | Внутрішній |
| Швидкість обертання шпинделя | 7200 об/хв |
| Швидкість передавання даних | до 3 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 595 ₴


