Жорсткий диск Western Digital HDD 2.5″ Blue 500GB 5400 RPM, 8MB, SATA III (WD5000LPCX‑24VHAT0) (Б/в)
- Немає в наявності
- Код: WD5000LPCX-21VHAT0
470 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Призначення | Для ноутбука |
| Об`єм буфера | 8 MB |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | HDD |
| Стан | Вживані |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 26 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Максимальна робоча температура | 60 °C |
| Мoдель | WD5000LPCX-24VHAT0 |
| Розмір | 69.85 x 7 x 100.2 мм |
| Стан товару: | Б/в (справність: 100% без битих секторів та помилок) |
| Тип | HDD |
| ▴ Ємність накопичувача: | 500 GB |
| Інтерфейс | SATA III |
| ▴ Тип жорсткого диску: | Внутрішній |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | до 6 Гбіт/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴


