Оперативна пам’ять Samsung SO‑DIMM DDR3 2GB 1333MHz PC3‑10600 CL9 (M471B5673FH0‑CH9) (Б/в)
- Готово до відправки
- Код: M471B5673FH0-CH9
59 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Мoдель | M471B5673FH0-CH9 |
| Стан товару: | Б/в |
| ‐ Ефективна частота: | 1333 MHz |
| Напруга | 1.5 V |
| Об'єм | 2 GB |
| Призначення | для ноутбука (SO-DIMM) |
| Стандарт | PC3-10600 |
| Тип | DDR3 |
| ‐ Штатні таймінги (JEDEC): | CL9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴


