Жорсткий диск Western Digital HDD 3.5" Red 1TB 5400 RPM, 64MB, SATA III (WD10EFRX-68FYTN0) (Б/в)
- Немає в наявності
- Код: WD10EFRX-68FYTN0
1 380 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Об`єм буфера | 64 MB |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Тип диска | HDD |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 450 г |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Рівень шуму | 22 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Максимальна робоча температура | 65 °C |
| Мoдель | WD10EFRX-68FYTN0 |
| Розмір | 101.6 x 147 x 26.1 мм |
| Стан товару: | Б/в (справність: 100% без битих секторів та помилок) |
| Тип | HDD |
| Призначення | Серверний комп'ютер |
| ▴ Ємність накопичувача: | 1 TB |
| Інтерфейс | SATA III |
| ▴ Тип жорсткого диску: | Внутрішній |
| Швидкість обертання шпинделя | 5400 об/хв |
| Швидкість передавання даних | до 150 МБ/с |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴


