Ноутбук Fujitsu LifeBook A357 (15.6" (1366x768p.) / Intel Core i5-7200U / DDR4 16GB / SSD 250GB / Знос АКБ: 0 - 20%) (Б/в, Клас:
- Готово до відправки
7 750 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Fujitsu |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Вживані |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.3 кг |
| Характеристики процесора | |
| Тип процесора | Core i5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бездротові підключення | Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Комплектація | кабель живлення 220V, ноутбук |
| Мoдель | LifeBook A357 |
| Стан товару: | Б/в (знос АКБ: 0 - 20%) (Клас: А) |
| Частота ядра | 2.5-3.1 ГГц |
| Інтегрована графіка | Intel® HD Graphics 620 |
| Кількість ядер | 2 |
| Накопичувач | SSD 2.5" 250 GB |
| Оперативна пам'ять | DDR4 16GB |
| ▪ Порти: | 1 x Audio, 1 x HDMI, 1 x LAN (RJ-45), 1 x VGA, 1 х SD Card Reader, 3 x USB 3.0 |
| Процесор | Intel Core i5-7200U (2 ядра по 2.5-3.1 GHz), 3 MB SmartCache |
| ▸ Діагональ: | 15.6" |
| Роздільна здатність | 1366x768p. |
| Тип матриці | TN |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 750 ₴


