Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 6 місяців |
| Мoдель | E3-1245v5 |
| Стан товару: | Б/в |
| Інтегрована графіка | Intel® HD Graphics P530 |
| • Базова тактова частота: | 3.5 GHz |
| • Кількість потоків: | 8 |
| Кількість ядер | 4 |
| • Максимальна кількість каналів пам'яті: | 2 |
| Максимальний обсяг пам'яті | 64 GB |
| • Об'єм кеш пам'яті 3-го рівня: | 8 MB |
| • Покоління процесорів Intel: | Xeon (6-е покоління) |
| Потужність TDP | 80 W |
| Призначення | Серверний комп'ютер |
| • Розблокований помножувач: | Без розблокованого множника |
| Сімейство процесора | Intel Xeon E3 |
| • Тип пакування: | Tray |
| Тип пам'яті | До DDR4-2133 MHz |
| Тип роз'єму | Socket LGA1151 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴


