Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Patriot |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Мoдель | PSD32G133381 |
| Стан товару: | Б/в |
| ‐ Ефективна частота: | 1333 MHz |
| Напруга | 1.5 V |
| Об'єм | 2 GB |
| Призначення | для настільного комп'ютера (DIMM) |
| Стандарт | PC3-10600 |
| Тип | DDR3 |
| ‐ Штатні таймінги (JEDEC): | CL9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


