Оперативна пам'ять G.SKILL DDR3 2GB 1600MHz PC3‑12800 CL9 (F3‑12800CL9D‑4GBRL)
Надійна оперативна пам'ять DDR3 об'ємом 2GB від G.SKILL формату DIMM — ідеальний вибір для апгрейду комп'ютерiв. Частота 1600 MHz, таймінги CL9 забезпечують стабільну та енергоефективну роботу в сучасних системах.
Переваги:
- Висока сумісність із більшістю комп'ютерiв Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo;
- Ідеальна для розширення об'єму пам'яті без заміни існуючої;
- Надійна робота з Windows 10 / 11, Linux, ChromeOS
З усіх питань звертайтеся за телефоном або через месенджери: Prom, Telegram, Viber, WhatsApp.
Наш менеджер із задоволенням надасть консультацію та відповість на всі Ваші запитання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | G.SKILL |
| Особливості | non-ECC, Unbuffered |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Мoдель | F3‑12800CL9D‑4GBRL |
| Стан товару: | Б/в |
| ‐ Ефективна частота: | 1600 MHz |
| Напруга | 1.5 V |
| Об'єм | 2 GB |
| Призначення | для настільного комп'ютера (DIMM) |
| Стандарт | PC3‑12800 |
| Тип | DDR3 |
| ‐ Штатні таймінги (JEDEC): | CL9 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 89 ₴


