
Оперативна пам'ять Corsair DIMM DDR2 2GB 1066MHz PC2‑8500 CL5 (CM2X2048‑8500C5D) (Б/в)
- Готово до відправки
- Код: CM2X2048-8500C5D
270 ₴
Оперативна пам'ять Corsair DIMM DDR2 2GB 1066MHz PC2‑8500 CL5 (CM2X2048‑8500C5D) (Б/в)Готово до відправки
270 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оперативна пам'ять Corsair UDIMM DDR2 4 GB (2×2 GB) 1066MHz PC2‑8500 CL5 (CM2X2048‑8500C5D)
Надійна оперативна пам'ять DDR3 об'ємом 2GB від Corsair формату DIMM — ідеальний вибір для апгрейду комп'ютерiв. Частота 1066 MHz, таймінги CL5 забезпечують стабільну та енергоефективну роботу в сучасних системах.
Переваги:
- Висока сумісність із більшістю комп'ютерiв Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo;
- Ідеальна для розширення об'єму пам'яті без заміни існуючої;
- Надійна робота з Windows 10 / 11, Linux, ChromeOS
З усіх питань звертайтеся за телефоном або через месенджери: Prom, Telegram, Viber, WhatsApp.
Наш менеджер із задоволенням надасть консультацію та відповість на всі Ваші запитання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corsair |
| Особливості | non-ECC |
| Тип оперативної пам'яті | DDR2 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Мoдель | CM2X2048‑8500C5D |
| Стан товару: | Б/в |
| ‐ Ефективна частота: | 1066 MHz |
| Напруга | 2.1 V |
| Об'єм | 2 GB |
| Призначення | для настільного комп'ютера (DIMM) |
| Стандарт | PC2‑8500 |
| Тип | DDR2 |
| ‐ Штатні таймінги (JEDEC): | CL5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 270 ₴
