
Оперативна пам’ять Hynix DIMM DDR3 2GB 1866MHz PC3‑14900E CL13 (HMT325U7EFR8C‑RD T0 AF) (Б/в)
- Готово до відправки
- Код: HMT325U7EFR8C-RD T0 AF
99 ₴
Оперативна пам’ять Hynix DIMM DDR3 2GB 1866MHz PC3‑14900E CL13 (HMT325U7EFR8C‑RD T0 AF) (Б/в)Готово до відправки
99 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Оперативна пам’ять SK Hynix DIMM DDR3 2 GB 1866 MHz 1Rx8 PC3‑14900E CL13 (HMT325U7EFR8C‑RD T0 AF)
Надійна оперативна пам'ять DDR3 об'ємом 2GB від SK Hynix формату DIMM — ідеальний вибір для апгрейду комп'ютерiв. Частота 1866 MHz, таймінги CL13 забезпечують стабільну та енергоефективну роботу в сучасних системах.
Переваги:
- Висока сумісність із більшістю комп'ютерiв Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo;
- Ідеальна для розширення об'єму пам'яті без заміни існуючої;
- Надійна робота з Windows 10 / 11, Linux, ChromeOS
З усіх питань звертайтеся за телефоном або через месенджери: Prom, Telegram, Viber, WhatsApp.
Наш менеджер із задоволенням надасть консультацію та відповість на всі Ваші запитання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hynix |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Мoдель | HMT325U7EFR8C‑RD T0 AF |
| Стан товару: | Б/в |
| ‐ Ефективна частота: | 1866 MHz |
| Напруга | 1.5 V |
| Об'єм | 2 GB |
| Особливості | ECC |
| Призначення | для настільного комп'ютера (DIMM) |
| Стандарт | PC3‑14900E |
| Тип | DDR3 |
| ‐ Штатні таймінги (JEDEC): | CL13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99 ₴
