Оперативна пам’ять GeIL DIMM DDR3 2GB 1333MHz CL6 PC3-10660
Надійна оперативна пам'ять DDR3 об'ємом 2GB від GeIL формату DIMM — ідеальний вибір для апгрейду комп'ютерiв. Частота 1333MHz, таймінги CL6 забезпечують стабільну та енергоефективну роботу в сучасних системах.
Переваги:
- Висока сумісність із більшістю комп'ютерiв Acer, Asus, HP, Dell, Lenovo;
- Ідеальна для розширення об'єму пам'яті без заміни існуючої;
- Надійна робота з Windows 10 / 11, Linux, ChromeOS
З усіх питань звертайтеся за телефоном або через месенджери: Prom, Telegram, Viber, WhatsApp.
Наш менеджер із задоволенням надасть консультацію та відповість на всі Ваші запитання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geil |
| Особливості | Unbuffered, non-ECC |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Стан | Вживані |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія: | 3 місяці |
| Мoдель | GU34GB1333C6DC |
| Стан товару: | Б/в |
| ‐ Ефективна частота: | 1333 MHz |
| Напруга | 1.5 V |
| Об'єм | 2 GB |
| Призначення | для настільного комп'ютера (DIMM) |
| Стандарт | PC3-10600 |
| Тип | DDR3 |
| ‐ Штатні таймінги (JEDEC): | CL6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴


